پنج شنبه, 16 ارديبهشت 1400

شرکت ارگانی هیوم (دارای گواهینامه ISO 9001 و TÜV) بزرگترین حامی محصولات کشاورزی ارگانیک میباشد از این رو نمایندگی محصول ارگانیک (ارگانی هیوم) و ارگانی لیک را بصورت انحصاری در خاورمیانه اخذ نموده است تا نسبت به سه عامل اصلی مخرب در زندگی انسان که شامل جلوگیری از نفوذ مواد شیمیایی موجود در کودهای شیمیایی در محصولات کشاورزی، جلوگیری از تخریب آب‌های زیرزمینی و حفظ محیط زیست سالم و عاری از هرگونه مواد شیمیایی رویکرد قابل توجهی داشته باشد.


محصولات شرکت شامل:


1- ارگانی هیوم

وضعیت: نهاده ارگانیک

بر اساس الزامات:

استاندارد ملی ارگانیک ایران (INSO-11000)

قانون ارگانیک اتحادیه اروپا (EU)

تحت کنترل: بازرسی و گواهی

شرکت بازرسی پارس گواه

کد گواهینامه 95-94-2003-20-CERT-PARS

قابل استفاده در بهبود تولید محصولات ارگانیک بر اساس الزامات استانداردها و قوانین ملی و بین المللی


ارگانی هیوم به صورت زیر خاکی استفاده میشود و نام این فرآورده از کلمه ارگانیک به معنی طبیعی و هیومیک اسید که ماده ای حاصل از تجزیه بقایای گیاهی است گرفته شده، ارگانی هیوم محصولی است از دل طبیعت و از دل کوه‌های نیومکزیکو آمریکا (باقیمانده فسیل‌های سی میلیون ساله کف دریاهای آب شیرین دوران زمین شناسی دوم) بدست آمده و شامل مقادیر بالایی از اسید هیومیک و اسید فولویک (40 تا 60%) و بیش از 40 نوع مواد کانی طبیعی از قبیل : آهن - آلومینیوم - پتاسیم - کلسیم – سولفور- سدیم - منیزیم - منگنز - روی- مس و...... میباشد.


2- ارگانی لیک:

به صورت مایع بوده و از طریق محلولپاشی قابل استفاده است.


ارگانی لیک کود مایع آلی، به واسطه خواص منحصر به فرد خود همانند ارگانی هیوم عمل کرده و با تقویت سیستم دفاعی گیاهان، آن‌ها را نسبت به آفات چند برابر مقاومتر و محصول را از نظر کمی و کیفی در حد بسیار بالایی ارتقاء میبخشد.